USŁUGI TRANSPORTOWE W POZNANIU

Oprócz wszelkiego typu przeprowadzek, wykonujemy również usługi transportowe, w tym także pojedyncze przewozy mebli. Proponujemy konkurencyjną cenę wraz z całkowicie profesjonalnym serwisem, który obejmuje:

  • należyte zabezpieczenie mienia
  • zniesienie oraz załadunek mienia
  • transport mienia
  • rozładunek oraz wniesienie mienia w miejscu docelowym

Informujemy, iż każdy transport jest wyceniany indywidualnie w zależności od wielkości, trasy przewozu, warunków załadunku oraz wyładunku.

Nasza firma dysponuje pełnym wyposażeniem, a zatem możemy dostarczyć wszelkie  materiały niezbędne do opakowania i zabezpieczenia mienia, a także posiadamy do dyspozycji skrzynki, wózki transportowe oraz narzędzia do demontażu.

TRANSPORT MEBLI, AGD, RTV, RZECZY PONADGABARYTOWYCH

Nasza firma jest elastyczna i stale stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów pod każdym względem. W związku z tym, przedmioty lub urządzenia, które transportujemy, to szeroka gama różnego rodzaju mienia. Podejmujmy wyzwania między innymi związane z przewozem mebli, jak również sprzętów AGD i RTV.

Transport mebli oraz sprzętów AGD i RTV

Zapewniamy bezpieczny przewóz mebli oraz sprzętu AGD i RTV w należytych opakowaniach i zabezpieczających foliach. W naszej ofercie również można odnaleźć demontaż oraz pakowanie mienia na zamówienie, wówczas w momencie, kiedy dotrzemy już na miejsce, składamy przedmioty, bądź sprzęty z powrotem i ustawiamy w wyznaczonym miejscu.

Proponujemy transport mienia w konkurencyjnej cenie, który charakteryzuje się jednocześnie niezawodnością, gdyż nadzwyczaj staramy się dbać o nasz zespół oraz o nasze samochody dostawcze. Dzięki temu, posiadamy pewność, że nasze pojazdy nie utkną na środku trasy z całym transportowanym bagażem.

TAXI BAGAŻOWE

Taxi bagażowe to idealne rozwiązanie do przeprowadzki pokoju, domu czy też mieszkania jak również do przenoszenia biura, magazynów, bądź całych firm. Dzięki taxi bagażówce śmiało możemy przetransportować meble, sprzęty AGD, opróżnić mieszkanie a przede wszystkim w niedrogi sposób skorzystać z różnego rodzaju usług transportowych.

Proces transportu odbywa się w następujący sposób:

Nasza firma przysyła do transportu jedno z wybranych aut, które znajduje się najbliżej miejsca przeprowadzki w możliwie najkrótszym czasie. Istnieją dwie możliwości transportu. Pierwsza dotyczy wyłącznie samochodu z Kierowcą i jest to najszybszy sposób przewozu. Zaś druga możliwość obejmuje wynajęcie taxi bagażówki wraz ze zespołem pracowników, którzy między innymi pomogą w przetransportowaniu rzeczy ponadgabarytowych. Jednakże ten rodzaj transportu wymaga wcześniejszego zaplanowania.

Taxi bagażowe jest zawsze przygotowane do dyspozycji. Naszym zadaniem jest zapakowanie, wniesienie i załadowanie sprzętu. Najdelikatniejsze przedmioty zabezpieczamy folią stretchową bądź bąbelkową, a także kocami i pasami. Nasze taxi bagażowe wyposażone jest w wózek dwukołowy, odpowiednie pasy oraz niezbędne przybory. Na zamówienie demontujemy oraz ponownie montujemy meble i sprzęty, które tego wymagają.

TRANSPORT PIANIN I RZECZY PONADGABARYTOWYCH

Transport pianin i rzeczy ponadgabarytowych to usługa jaką nasza firma świadczy od początku istnienia. Przez cały ten okres opracowaliśmy metody pozwalające na ekspresowy i co najistotniejsze bezpieczny transport, tychże specyficznych przedmiotów, które pomimo swoich rozmiarów i wagi są dość delikatne. Ponadto, stale staramy się usprawniać i unowocześniać nasze techniki, tak by wszelkie przeprowadzki uczynić jeszcze łatwiejszym.

Dysponujemy specjalnie przystosowanymi samochodami dostawczymi, w których bez obaw możemy przewieźć między innymi ponadgabarytowe rzeczy oraz sporej wielkości instrumenty jakimi są przykładowo pianina. Dla bezpieczeństwa mienia stosujemy środki techniczne takie jak: wyciągarki, transportery oraz pokrowce zabezpieczające. Dodatkowo, nasz wyszkolony personel odpowiednio zatroszczy się o mienie zarówno w trakcie transportu jak i załadunku oraz rozładunku.

Koszt usługi transportu jest ustalany indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania informacji o koszcie konkretnego przewozu.